Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněná šála č. 703

Na svou huňatost lehká pruhovanost. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 202
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Růžová, Fialová
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Pruhy
Položka byla vyprodána…

Šála z čisté vlny, kterou jsem utkala z příze, která působí silně, ale přitom je lehká. Tvoří ji totiž jednotlivé dvounitky, které nejsou napevno seskané, ale jen sloučené do lehce stočeného pramenu. Tím od sebe vlákna zůstávají vzdálenější, a vytváří tak větší objem, při zachování nízké hmotnosti. Šála má melírovanou modrofialovou osnovu a v útku v pruzích širokých cca 9 cm střídá stejnou modrofialovou a růžovo-vínovou barvu. 

Šála je 54 cm široká, 200 cm dlouhá a na obou koncích má 13 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu