Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaná kašmírová šála E087

Béžový a téměř černý kašmír v klasickém vzoru. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1953
4 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Černá, Béžová
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Kašmírový šál s vytkávaným vzorem husího oka. Na osnovu jsem použila béžovou hladkou kašmírovou přízi, na útek černou rustikálnější s béžovými nopky. Obě se setkávají v měkoučkém a hřejivém kousku v univerzálních a klasických barvách. Využijete jej celoročně, v zimě nachumlaný ke krku, v teplejších měsících volně kolem ramen. Nebála bych se jej kombinovat k formálnímu oblečení.  

Šála je 42 cm široká, 215 cm dlouhá a na obou stranách má 11 cm dlouhé zkroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu