Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Pestrý vlněný pléd č. 1009

Křížení a přecházení v nepočítaně odstínů šedi. 

Momentálně nedostupné (1 ks)
Kód: 1381
2 900 Kč
Kategorie: Vlněné šály a plédy
Barva: Černá, Šedá, Bílá
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Kostka, Barevný přechod
P5039577
V kamenné prodejně

Kousek je právě vystaven v kutnohorském obchodě HU SOVA 104. Máte-li o něj zájem, napište mi a já zjistím jeho dostupnost a zařídím odeslání za Vámi, nebo se obraťte přímo na obchod. 

Vlněný pléd s barevným přechodem v osnově i útku - ty se pak kříží k nepravidelných pruzích a obdélnících s neostrými okraji. Použitá vlněná příze je tenká a patří k jemnějším mezi vlnami, pléd tak využijete v teplejších měsících nebo hustě nařasený do límce kabátu. Barevně se pohybuje mezi různými odstíny šedé, od bílé až po černou. 

Pléd je 55 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 14 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu