Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaná merino šála E090

Zelenkavo-šedá a černá v jemném merinu a vytkávaném vzoru.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2096
3 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Černá, Zelená, Šedá, Fialová
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Šála ze silnější merino příze s vytkávaným vzorem. Osnova je zelenkavo-šedá, s občasným nádechem do fialové, útek je čistě černý. A jsou setkány v tradičním vzoru tzv. husího oka. Kousek se hodí především do chladnějších měsíců, jako šála namotaná nadýchaně kolem krku. Ale v těch teplejších jej můžete využít přehozený přes jedno či obě ramena jako zdobný prvek k formálnějšímu outfitu. 

Šála je 40 cm široká, 210 cm dlouhá a na obou koncích má 10 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu