Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaná vlněná šála s kašmírem a hedvábím E092

Klasický vzor, barevný kontrast, a špetka hedvábí a kašmíru. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2100
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Žlutá
Materiál: Hedvábí morušové, Kašmír, Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný, Barevné nopky
Položka byla vyprodána…

Kousek je momentálně vystaven v pražském obchod dogumi. Máte-li o něj zájem, můžete jej zakoupit přímo v obchodě, nebo mi napište a já se pokusím zaslání zprostředkovat. 

Šála ze středně silné převážně vlněné příze s vytkávaným vzorem. Konkrétní složení materiálu je 80 % vlna, 10 % kašmír a 10 % hedvábí. Osnova je tmavě modrá, útek jasně žlutý, a obě příze mají nopky v barevném tónu. Příze je upředená tak, že jen málo žmolkuje, a při správné péči tak bude vypadat roky jako nová. Šál využijete celoročně, otužilejším z vás bude naprosto stačit i do nejtužší zimy, zimomřivější jej naopak využijí například v klimatizovaných prostorech nebo při cestování.  

Šála je 39 cm široká, 180 cm dlouhá a na obou koncích má 10 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu