Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaná šála s kašmírem E099

Geometrický vzor, neobvyklá barevná kombinace a materiál jemný jako máslo. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2114
3 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Zelená, Vínová
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

I malé procento kašmíru udělá z téměř každého materiálu malý svátek, a tady je těch procent rovnou 30. Zbytek materiálu (70 %) je tvořen ovčí vlnou plemene merino. Kousek rozhodně doporučuji těm z vás, kdo hledáte kvalitní materiál, ale kašmír je pro vás cenově špatně dostupný. Šála kombinuje v osnově a útku švestkově vínovou a khaki zelenou tak, že střídáním podélných a příčných pruhů vzniká geometrický, pravidelně se opakující velký vzor. Barvou a vzorem je téměř předurčena do pánského šatníku, a také její velikost svědčí pro tradiční pánská vázání, ale slušet bude i dámskému v outfitu v tmavších uměřených tónech. 

Šála je 43 cm široká, 210 cm dlouhá a na obou koncích má 11 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu