Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Černobílá geometrická s kašmírem E083

V minulosti úspěšný vzor nyní v hebounké směsi merina a kašmíru.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1943
3 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Černá, Bílá
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný, Geometrický
Položka byla vyprodána…

Pléd z jemné a nadýchané směsi merina (70 %) a kašmíru (30 %). Využila jsem tu bílou a černou a jejich vysoký kontrast a střídání a setkala je ve vzoru, který vytváří velké geometrické obrazce. Tento vzor jsem už v minulosti tkala v čistém merinu a v kombinaci krémové a černé. Nejspíš se s ním nesetkáváte naposledy. 

Kousek je středně silný a díky materiálu krásně hřejivý, využijete jej tedy především v chladnějších měsících. Díky výraznému vzoru z něj ale můžete udělat i nepřehlédnutelný doplněk například formálního oblečení, ležérně přehodit přes rameno a nechat splývat a vyniknout. Takto naaranžovaný nebude obtěžovat ani v létě nebo ve vyhřáté místnosti. 

Pléd je 43 cm široký, 215 cm dlouhý a na obou koncích má 11 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu