Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaná vlněná šála E037

Hřejivá, měkoučká a jedinečná. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 893
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Zelená, Béžová, Vínová, Červená, Oranžová
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Šála s vytkávaným vzorem tvořícím velké růžice. Použila jsem na ni velmi jemnou silnější ovčí přízi (tzv. Geelong), která je tvořená několika tenčími málo zkroucenými pramínky. To ji dává nadýchanější charakter a dovoluje vyniknout tkanému vzoru nejen co do barev, ale také plastičnosti. V osnově jsem použila červenou, béžovou a oranžovou a v útku oranžovou, zelenou a vínovou barvu této příze. Celkově je tkanina silnější, takže i když je šála úzká, udělá na krknu krásný objem a zahřeje. 

Šála je 37 cm široká, 190 cm dlouhá a na obou koncích má 11 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu