Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaný merino pléd E081

Vytkávaný vzor se setkává s barevným přechodem. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1407
3 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Fialová, Tyrkysová
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný, Barevný přechod, Ručně barvená příze
Položka byla vyprodána…

Kousek je právě vystaven v kutnohorském obchodě HU SOVA 104. Máte-li o něj zájem, napište mi a já zjistím jeho dostupnost a zařídím odeslání za Vámi, nebo se obraťte přímo na obchod.

Pléd ze silnější merino příze, pro který jsem zvlášť nabarvila fialovou osnovu, a útek s barevným přechodem od modré po tyrkysovou a zpět. Ty jsem pak setkala ve své oblíbeném vzoru husího oka. Pléd bych doporučila spíše na chladnější období, ale dobře poslouží i v mezisezónách nebo v klimatizovaných prostorech. 

Pléd je 40 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 10 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu