Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaný pléd E075

Gotický kříž v modré a růžové.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1411
3 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Růžová, Fialová
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný, Ručně barvená příze
Položka byla vyprodána…

Kousek je právě vystaven v kutnohorském obchodě HU SOVA 104. Máte-li o něj zájem, napište mi a já zjistím jeho dostupnost a zařídím odeslání za Vámi, nebo se obraťte přímo na obchod.

Pléd utkaný z tenčí jemné merino příze. Tu jsem do osnovy nabarvila do jasné modré, a do útku do růžovo-fialové. Dohromady jsou pak obě setkány ve vzoru tzv. gotického kříže. Pléd v rámci mých vetkávaných kousků patří k těm lehčím, využití si ve vašem šatníku najde po celý rok. A díky ručně barevným přízím přináší různá křížení a kombinace barev. 

Pléd je 42 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 11 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu