Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Bavlněná šála se vzorem rybí kosti E112

Tradiční vzor v barevném přechodu. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2137
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Béžová, Žlutá, Hnědá, Růžová, Fialová
Materiál: Bavlna
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný, Ručně barvená příze
Položka byla vyprodána…

Šála pracující s osnovou v bílo-béžové-šedé a útkem s barevným přechodem mezi fialovou, růžovou, žlutou a hnědou. Osnovní příze je z velké části (85 %) tvořená recyklovanou bavlnou, 10 % tvoří nová bavlna, jejíž dlouhá vlákna dodávají recyklované přízi pevnost, a ze zbylých 5 % ostatními vlákny, která nelze při výrobě recyklované příze zcela vyloučit. Útek je pak z čisté nové bavlny vypěstované šetrně v Řecku. Obě příze jsem setkala tak, aby vytvářely pravidelný klasický vzor rybí kosti. Vzhledem ke svému materiálu šál zahřeje méně než vlna, ale zato jej využijete po celý rok. Bavlna je také pevná a méně zranitelná než jemnější příze, takže tenhle parťák se neztratí na cestách, a nezklame ani při každodenním používání. 

Šála je 43 cm široká, 190 cm dlouhá a na obou koncích má 10 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Bavlněný materiál se sice při praní nesrazí, ale pokud má vydržet dlouho a v dobré kondici, doporučuji věnovat mu pozornost a péči. Perte raději v ruce a samostatně (může ještě při prvních praních pouštět barvu). Použijte jen malé množství pracího prostředku na jemné prádlo. Ždímejte opatrně, a raději pomačkáváním nežli kroucením, a sušte vodorovně rozložené mimo přímé sluneční světlo.

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu