Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Pléd s barevným přechodem č. 999

Jarní barvy v jarní síle.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 979
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená, Žlutá
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Barevný přechod
Položka byla vyprodána…

Vlněný pléd s barevným přechodem. Osnova je z jednobarevné hráškově zelené příze, útek postupně mění barvy mezi obdobnou zelenou, světle modrou a světle žlutou. Vytváří tak celkový dojem pomalého barevného přechodu mezi těmito barvami podél celého plédu. Obě použité vlněné příze jsou velmi tenké a patří k tomu jemnějšímu na spektru ovčí kousavosti. Pléd je velmi lehký (pod 200g), takže krásně vzdušný, ale přesto díky svému materiálu zahřeje. Otužilejší jej využijí jako celoroční, zimomřivější především v teplejších měsících, například jako náhradu jiné svrchní vrstvy při chladných letních večerech. 

Pléd je 56 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu