Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírová šála č. 984

Počítání odstínů fialové a růžové. 

Momentálně nedostupné (1 ks)
Kód: 956
4 500 Kč
Kategorie: Kašmír, jak a jiná vzácná vlákna
Barva: Růžová, Fialová, Lila, Starorůžová
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Kostky
P2109312
V kamenné prodejně

Kousek je nyní k ozkoušení v pražské prodejně dogumi. Máte-li o něj zájem, obraťte se prosím přímo na obchod, nebo si ověřte jeho dostupnost u mne. 

Kašmírová šála s pěti odstíny růžové a fialové pravidelně umístěnými v osnově i útku tak, že vytvářejí stejně veliké kostky. Kašmír jsem získala z přebytků italských pletáren a přádelen, je to prémiový a na omak krásně jemný materiál, s nízkým halem a jen minimálně žmolkující. A i když zahřeje více než leckterá tlustá vlněná šála, je na svůj objem lehký a vzdušný. Sama podobný šál nosím celoročně.  

Šála je 55 cm široká, 210 cm dlouhá a na obou koncích má 14 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu