Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněný vytkávaný pléd E065

Tyrkysové a fialové spojené husím okem.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 997
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Zelená, Fialová, Tyrkysová
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Kostka, Vytkávaný, Barevné nopky
Položka byla vyprodána…

Pléd či šála z čisté vlněné příze s rustikální nopkovou strukturou. V osnově jsem použila čtyři odstíny tyrkysové a zelené, v útku čtyři fialové odstíny, a setkala je v tradičním vzoru tzv. husího oka. Kousek můžete nosit jako šálu namuchlanou kolem krku, ale vypadá dobře i jako pléd přehozený kolem ramen. Pléd je středně těžký, otužilejší jej ale využijí spíše v zimě. Použitá příze jen málo žmolkuje a kousek tak bude i po intenzivním nošení vypadat jako nový. 

Pléd je 39 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 10 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu