Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírový vytkávaný pléd E067

Měkoučký materiál - černo-černá a "elektrická" modrá. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1371
4 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Černá, Modrá
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Pléd či šála z kašmírové příze z přebytků italských přádelen a pletáren. V osnově jsem použila čistě černou, v útku elektricky modrou, a propojila je tradičním vytkávaným vzorem husího oka. Kousek můžete nosit jako šálu namuchlanou kolem krku, ale vypadá dobře i jako pléd přehozený kolem ramen. Pléd je středně těžký, otužilejší jej ale využijí spíše v zimě. Sama ale širší pléd z tohoto materiálu nosím celoročně. Výrazná barevná kombinace a vzor dělají z tohohle kousku jedinečný doplněk, vhodný i pro formální příležitosti. 

Pléd je 43 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu