Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kostkovaný vlněný pléd č. 1060

Exploze barev v hřejivé rustikální vlně. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1955
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Pestrobarevný
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Kostky, Barevné nopky
Položka byla vyprodána…

Vlněný pléd, k jehož utkání jsem použila 20 barev v osnově, a o trochu větší množství v útku. V osnově jsou barvy seřazeny od žluté přes červenou a fialové k modrým, tyrkysovým a zeleným. V útku přecházejí v barevných skupinách v obdobném pořadí, ale jsou prostřídány s kontrastem. Příze mají více či méně kontrastní drobné nopky, velmi málo žmolkují, a tak jsou setkány ve vskutku univerzálním kousku na každodenní nošení. Vzhledem k velikosti a síle příze je pléd teplejší.  

Pléd je 67 cm široký, 190 cm dlouhý a na obou stranách má 10 cm dlouhé zkroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu