Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino pléd č. 504

Městské barvy, tradiční vzor, měkkost a hřejivost. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 976
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Vínová, Šedá, Švestková
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Melír, Štěněčí zub
Položka byla vyprodána…

Merino pléd ze středně silné příze se zjednodušeným vzorem kohoutí stopy, tvořeným střídáním šedo-modré a vínovo-švestkové příze barevné šetrně a ručně v malých sériích na pomezí Uruguaye a Peru. Pléd je středně silný, otužilci jej využijí především v chladnějších měsících, zimomřivější i celoročně nebo v klimatizovaných prostorech. 

 

Pléd je 46 cm široký, 190 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu