Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino šála č. 1053

Netradiční a přesto univerzální. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1951
2 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Černá, Modrá
Materiál: Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Položka byla vyprodána…

V této šále jsem využila osnovu ze silné lehce zaplstěné černé příze s občasnými drobnými béžovými nopky a doplnila ji útkem z o poznání tenčí jasně modré příze. Obě použité příze jsou z čisté ovčí vlny plemene merino. Díky kontrastu v tloušťkách přízí šála krásně splývá, díky lehkému zaplstění silnější z nich bude šála jen málo žmolkovat. Aby ji bylo možné kolem krku vázat různými (pánskými) uzly, o něco jsem ji zúžila a prodloužila, v porovnání s mými obvyklými kousky. Šálu doporučuji na chladnější období roku, radost by mohla udělat mužům kteří chtěji oživit outfit, ale přesto zůstat v tradičnější barevné paletě. 

Šála je 32 cm široká, 21é cm dlouhá a na obou koncích má 13 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu