Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněný pléd s hedvábím č. 1003

Nepravidelné obdélníky a neutrální zemité barvy. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 983
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Béžová, Šedá, Bílá, Antracit
Materiál: Hedvábí morušové, Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Kostka, Barevné nopky
Položka byla vyprodána…

Pléd z krásné japonské příze, z 80 % vlněné a zbylých 20 % hedvábné, s drobnými světlými nopky. V osnově a útku se střídají křídově bílá, béžová, světle šedá a antracitová tak, že vytvářejí nepravidelné obdélníky. Pléd je díky hedvábí méně kousavý než by byl čistě vlněný, nopková příze mu dodává rustikální charakter dává vyniknout ručnímu zpracování. Velikostí a silou je pléd vhodný k celoročnímu nošení, a přitom je celkově lehký a při pečlivém složení málo objemný. Je to ideální kandidát na stálého společníka do kabelky, připraveného pomoci vždy když hrozí ofouknutí nenadálým poryvem průvanu nebo z klimatizace.  

Pléd je 53 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu