Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Pléd z merina a kašmíru č. 859

Tmavá hnědá s nádechem do červena, merino s nádechem kašmíru. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 977
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Hnědá, Čokoládová
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Jednobarevný
Položka byla vyprodána…

Tenký ale díky materiálovému složení hřejivý pléd v čokoládově hnědé s jemným nádechem do červena. Příze je ze 70 % tvořena merinem, a zbylých 30 % tvoří kašmír. Je lehký a nezabere příliš místa, hodí se tedy na cestování, ale i jako pohotovostní kus oděvu do kabelky. Otužilci jej využijí i v tuhé zimě, v teplých měsících jej přehodíte přes ramena k večeru nebo v klimatizovaných prostorách. 

Pléd je 54 cm široký, 195 cm dlouhý a na obou koncích má 13 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu