Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Pléd s hedvábím č. 1043

Jemný materiál a jasný odstín.

Momentálně nedostupné
Kód: 1419
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Fialová, Tyrkysová
Materiál: Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Ručně barvená příze
P9200082
V kamenné prodejně

Kousek je právě vystaven v kutnohorském obchodě HU SOVA 104. Máte-li o něj zájem, napište mi a já zjistím jeho dostupnost a zařídím odeslání za Vámi, nebo se obraťte přímo na obchod.

Tenký a jemný pléd ze směsi merina (55 %) a hedvábí (45 %). Přízi jsem před tkaním nabarvila do jasně tyrkysové s malými jemně fialovými odstíny. Pléd je vhodný především do teplejších období, ale otužilejší jej využijí i v zimě. 

Pléd je 56 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou stranách má 14 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu