Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněná šála č. 944

Uměřená a přesto pestrá.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 903
2 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Šedá
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 3 (kousavé)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Jedna barva, Barevné nopky
Položka byla vyprodána…

Šála z kvalitní ovčí vlny, která je zdánlivě jednobarevná, ale při bližším pohledu pestrá - do šedavého základu byly při předení přidány barevné nopky. Vlna kterou jsem použila je trochu kousavá, ale krásně hřejivá, a velmi málo žmolkující. Takže i po letech bude tenhle kousek vypadat jako nový. Materiálem, ale také velikostí, je také vhodná pro muže. 

Šála je 34 cm široká, 195 cm dlouhá a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu