Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněná šála č. 949

Deset barev v pravidelném střídání a prolínání. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 904
2 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená, Fialová, Tyrkysová
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Kostky, Barevné nopky
Položka byla vyprodána…

Šála z kvalitní ovčí vlny s pestrými nopky. Použila jsem na ni 10 barev, od fialových, přes různé odstíny modré, přes zelené a k tyrkysové. Ty jsem vystřídala pravidelně v osnově i v útku tak, aby tvořily maličké kostky. Díky použitému materiálu šála jen velmi málo žmolkuje, a je tak vhodná pro každodenní nošení bez obav, že by se poškodila. Bude slušet ženám hledajícím studenější a tmavší barvy, vřele ji mohu doporučit také mužům.

Šála je 32 cm široká, 200 cm dlouhá a na obou koncích má 12 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu