Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaná vlněná šála s kašmírem a hedvábím E093

Klasický vzor a špetka hedvábí a kašmíru. 

Momentálně nedostupné (1 ks)
Kód: 2101
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Zelená
Materiál: Hedvábí morušové, Kašmír, Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný, Barevné nopky
PB220361
V kamenné prodejně

Kousek je momentálně vystaven v obchodě dogumi v Míšeňské v PrazeMáte-li o něj zájem, napište mi nebo se obraťte přímo na obchod. 

Šála ze středně silné převážně vlněné příze s vytkávaným vzorem. Konkrétní složení materiálu je 80 % vlna, 10 % kašmír a 10 % hedvábí. Osnova je tmavě modrá, útek jasně zelený, a obě příze mají nopky v barevném tónu. Příze je upředená tak, že jen málo žmolkuje, a při správné péči tak bude vypadat roky jako nová. Šál využijete celoročně, otužilejším z vás bude naprosto stačit i do nejtužší zimy, zimomřivější jej naopak využijí například v klimatizovaných prostorech nebo při cestování.  

Šála je 39 cm široká, 180 cm dlouhá a na obou koncích má 10 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu