Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Bavlněná šála s vytkávanými bordurami E120

Když se řekne jaro...

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2144
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Zelená, Smetanová
Materiál: Bavlna
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Šálu jsem utkala ze dvou druhů bavlny. Osnovu a plátnový útek tvoří jemná tenká dvounitka v nebarvané smetanově bílé, vzorující útek v širokých bordurách na obou koních je z o poznání silnější vícenitky barvené indigem do žluto-zeleného odstínu. Šála je tenká a vzhledem ke svému materiálu příliš nezahřeje, ale jako společník do teplejších měsíců bude nedocenitelná. Díky svému charakteru se hodí k ležérnímu městskému i romantickému venkovskému oblečení, pečlivě vyžehlenou a přehozenou kolem ramen bych se ji nebála využít i při formálních příležitostech. 

Šála je 45 cm široká, 220 cm dlouhá, a na obou koncích má 12 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Bavlněný materiál se sice při praní nesrazí, ale pokud má vydržet dlouho a v dobré kondici, doporučuji věnovat mu pozornost a péči. Perte raději v ruce a samostatně (může ještě při prvních praních pouštět barvu). Použijte jen malé množství pracího prostředku na jemné prádlo. Ždímejte opatrně, a raději pomačkáváním nežli kroucením, a sušte vodorovně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Chcete-li aby zůstal pléd nadýchaný, doporučuji jej narovnat během sušení. Žehlit jej je možné, ale ztratí tím něco z plastičnosti vytkávaného vzoru. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu