Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaná bavlněná šála E118

Rybí kost - netradičně. 

Skladem (1 ks)
Kód: 2145
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Šedá, Žlutá, Smetanová
Materiál: Bavlna
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Pruhy, Vytkávaný

šálu jsem utkala ze silnější bavlněné příze ve třech barvách  - šedé, bílé a světle žluté. V osnově je hlavní šedá, a bílá ji doplňuje v tenkém pruhu na samotném kraji. V útku dominuje žlutá, a bílá se opět hlásí v tentokrát širším pruhu u jednoho z konců. Příze jsou setkání v tradičním vzoru rybí kosti. I přes svou sílu není šála tolik hřejivá jako by byla obdobná vlněná. Otužilcům ale bude stačit i v těch největších zimách. Ostatním ji doporučuji spíše v teplejších měsících. 

Šála je 45 cm široká, 210 cm dlouhá, a na obou koncích má 12 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Bavlněný materiál se sice při praní nesrazí, ale pokud má vydržet dlouho a v dobré kondici, doporučuji věnovat mu pozornost a péči. Perte raději v ruce a samostatně (může ještě při prvních praních pouštět barvu). Použijte jen malé množství pracího prostředku na jemné prádlo. Ždímejte opatrně, a raději pomačkáváním nežli kroucením, a sušte vodorovně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Chcete-li aby zůstal pléd nadýchaný, doporučuji jej narovnat během sušení. Žehlit jej je možné, ale ztratí tím něco z plastičnosti vytkávaného vzoru. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu