Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Duhový pléd č. 1035

Barvy duhy se špetkou hedvábí.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1402
3 500 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Pestrobarevný
Materiál: Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Barevný přechod, Ručně barvená příze
Položka byla vyprodána…

Přízi složenou většinově z merina (80 %) a ve zbytku z morušového hedvábí (20 %) jsem nabarvila v osnově i v útku speciálním způsobem tak, aby přecházela mezi různými odstíny barev duhy. Ty se kříží a prolínají a vytvářejí podívanou, která vás jen tak neomrzí. Pléd je spíše tenčí, otužilejší jej tedy využijí celoročně, zimomřivějším doporučuji spíše na teplejší část roku. 

Pléd je 55 cm široký, 210 cm dlouhý, a na obou koncích má 12 cm dlouhé zkroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu