Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Kašmírová šála č. 1023

Celek a ozvláštění. Jemný žlutý proužek a uzlík v záplavě modrého kašmíru. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1390
3 900 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Modrá, Hořčičná
Materiál: Kašmír
Ovčí kousavost: 0 (rostlinnná vlákna, hedvábí, kašmír, apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Pruhy
Položka byla vyprodána…

Šála z čistého jemného kašmíru z přebytků italských přádelen a pletáren. Hlavní příze je tenčí džínově modrá, v útku je doplněná v pravidelných intervalech se vracející silnější hořčičně žlutou kašmírovou přízí, použitou vždy na dvě řady, a na boku šály zpevněnou uzlíkem. Šála patří k těm tenčím v mém repertoáru, ale kašmír bude i v této tloušťce krasně hřejivý. Šálu tedy využijete celoročně, v zimě zabalíte blízko ke krku, v létě přehodíte kolem ramen. 

Šála je 28 cm široká, 205 cm dlouhá, a na obou koncích má 13 cm dlouhé zkroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu