Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněno mohérová šála č. 986

Procházka lesem a zralé lesní ovoce po celý rok. 

Momentálně nedostupné (1 ks)
Kód: 1000
2 900 Kč
Kategorie: Vlněné šály a plédy
Barva: Zelená, Červená
Materiál: Ovčí vlna, Mohér
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Kostky, Barevné nopky
P4199532
V kamenné prodejně

Kousek je momentálně vystaven v obchodě dogumi v pražské ulici Míšeňská. Máte-li o něj zájem, napište mi nebo se obraťte přímo na obchod. 

Šála z různých odstínů zelené a červené dvou podobně silných materiálů o různém složení - hladší příze je čistě vlněná, s jemným chloupkem je směs vlny (70 %) a mohéru (30 %). Barvy se střídají v osnově a útku tak, že vytvářejí nepravidelné pruhy, obdélníky a čtverce. Použité materiály jen velmi málo žmolkují. Při správné péči tedy nejen že vydrží desetiletí, ale budou stále vypadat jako nové. Daní za dlouhověkost je tu ale mírná kousavost. 

Šála je 39 cm široká, 230 cm dlouhá a na obou koncích má 8 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu