Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Merino pléd s kašmírem č. 1054

Barvy žhavého léta pro nejtužší zimy. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1958
3 300 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Žlutá, Fialová, Červená
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Ručně barvená příze, Melír
Položka byla vyprodána…

Pléd z měkké a hebké příze složené z merina (70 %) a kašmíru (30 %) v osnově a čistého merina v útku. Osnovu jsem nabarvila nasnovanou tak, aby se žlutá, růžová, vínová a červená soustřeďovaly, útek je čistě žlutý a z tenčí příze, méně nápadné příze. Pléd je středně silný, využijete jej celoročně: v zimě namuchlaný ke krku, v létě přehozený přes ramena. 

Pléd je 46 cm široký, 210 cm dlouhý a na obou stranách má 13 cm dlouhé zkroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu