Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Oboustranná šála E109

Kontrast v barvách a harmonie zaoblených tvarů. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2133
3 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Černá, Bílá
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný, Oboustranný
Položka byla vyprodána…

Šála z bílé a černé středně silné příze ve směsi 70 % merino a 30 % kašmír. Díky tomuto složení, ale také technice setkání, je šála krásně nadýchaná, tvoří objem a zahřeje, i když je celkem lehká. Vytkávaný vzor se na šále mění a je z každé strany jiný. Do šály se můžete zachumlat i v tuhých mrazech, ale jako výrazný doplněk outfitu ji využijete i po zbytek roku. 

Šála je 31 cm široká, 215 cm dlouhá a na obou koncích má 13 cm dlouhé zakroucené třásně. 

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu