Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vytkávaná šála s kašmírem E101

Měkoučká, černobílá a nezapomenutelná. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 2116
3 700 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Černá, Bílá
Materiál: Ovčí vlna merino, Kašmír
Ovčí kousavost: 1 (merino, směsi s hedvábím apod.)
Velikost: Užší (cca 30 x 220 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Šála z měkké a hřejivé směsi merina (70 %) a kašmíru (30 %) v kontrastu černé a bílé. Ty jsou v osnově a útku prostřídány tak, že vytvářejí pravidelný kosočtrvercový vzor. Šálu využijete především nařasenou ke krku, ale její šířka dovoluje i přehození kolem ramen. Ozvláštní černý outfit, doplní formální oděv, ale hodí se i ke každodennímu nošení ve městě. 

Šála je 40 cm široká, 210 cm dlouhá a na obou koncích má 10 cm dlouhé zakroucené třásně.

Jako většina vlněných výrobků šála vyžaduje pozornost při praní. Perte ji v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu