Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Pruhovaná šála č. 722

Lehká a přitom hřejivá pruhatka. 

Skladem (1 ks)
Kód: 205
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Vínová, Hnědá, Hořčičná
Materiál: Vlna alpaka, Hedvábí morušové, Ovčí vlna merino, Jak
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Standardní (cca 55 x 200 cm)
Vzor: Pruhy

Pléd využívající v osnově přírodní nebělenou směs merina (60 %), jačí srsti (20 %) a hedvábí (20%) a v útku chlupatou alpakovou přízi (77 %) s pevným hedvábným jádrem (23 %) v hořčičných a vínových, cca 9 cm širokých pruzích. Díky chlupatému útku tvoří šála větší objem, než by měla hladká tkanina, a vlasy také vyplňují mezery v tkanině, která pak hůře profoukne. 

Pléd je 57 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 15 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu