Balíčky odesílám v úterý a v pátek. Pokud na svou objednávku spěcháte, napište mi prosím, a vymyslíme jak ji za Vámi dostat co nejdříve.

Vlněný pléd č. 685

Skoro-deka v elegantních podzimních barvách. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 663
3 100 Kč
Kategorie: Šály a plédy
Barva: Hnědá, Hořčičná
Materiál: Ovčí vlna
Ovčí kousavost: 2 (mírně kousavé příze)
Velikost: Širší (cca 72 x 200 cm)
Vzor: Vytkávaný
Položka byla vyprodána…

Pléd z kvalitní ovčí vlny, příze složené z několika volně obtočených tenčích dvounitek. Díky této konstrukci je příze nadýchaná a lehká, byť je celkem silná. Pléd je tak hřejivý a chumlavý a přesto a přes svoji velikost relativně lehký. Vytkala jsem na něm zjednodušenou kohoutí stopu, jaká je možná v plátnové vazbě. Kombinovala jsem čokoládově hnědou a hořčičně žlutou přízi. Příze je mírně kousavá - pokud jste na vlnu zvyklí, nebude Vám to vadit, ale pro citlivější z vás by mohla být nepříjemná. Pléd doporučuji vzhledem k síle spíše do studenějších měsíců, ale díky velikosti jej využijete také v interiéru k zachumlání u televize nebo jako pohotovostní doplněk v klimatizovaných místnostech. 

Pléd je 70 cm široký, 200 cm dlouhý a na obou koncích má 14 cm dlouhé třásně. 

Jako většina vlněných výrobků pléd vyžaduje pozornost při praní. Perte jej v ruce za nízkých teplot, dbejte na to, aby se teplota vody při praní příliš nelišila od teploty při máchání. Použijte jen malé množství speciálního přípravku na vlnu. Neždímejte kroucením, ale jen jemným pomačkáváním, eventuálně použijte nízké otáčky v automatické pračce. Sušte volně rozložené mimo přímé sluneční světlo. Prát nemusíte často, například při načichnutí doporučuji dobře vyvětrat. Sama peru své vlněné oblečení jen jednou ročně nebo před uložením na konci sezóny. 

Nevíte si rady s výběrem? Podívejte se na Průvodce nákupem

Zpět do obchodu